Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim ve A-101 Gibi Marketlerin İndirimlerini Kaçırmayın
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.92 MB
  • Version 2.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Modern Uygulamalar
Aktüel Ürünler Kataloğu Marketlerin aylık ve haftalık indirimlerini takip etmek ve indirimlerden yararlanmak isteyenler için geliştirilen uygulama güncel şekilde marketlerin Aktüel ürünlerini sizlere sunuyor.

Aktüel Ürünler Kataloğu ile bütçenize uygun ürünleri kaçırmanıza imkan yok. İçerisinde bulunan çeşitli marketlerin indirimlerini güncel bir şekilde takip edebileceğiniz Aktüel Ürünler Kataloğu uygulaması uygulama marketinde tamamen ücretsiz şekilde yer alıyor.

Uygulamanın en önemli özelliği sadece bir marketi değil diğer marketlerinde hem indirim hem de ikincisi %50 bedava kampanyalarını kolayca takip etmenizi sağlamasıdır. Çoğu zaman kataloğu sonradan görüp keşke önce haberim olsaydı demenin yerine bu uygulama sayesinde indirimlerden güncel şekilde haberdar olabilirsiniz. İndirimleri hızlı ve kolayca takip ettiğiniz uygulamayı ise kullanıcılar yüksek oylama ile ödüllendirmiş görünüyor. Uygulama yapımcısına göre Bim ve A 101 gibi markaların indirimlerinden ilk sizin haberiniz oluyor.

Farklı marketlerin çeşitli promosyonlarını görebileceğiniz gibi Haftanın yıldızları ikincisi indirimli veya aldım aldım gibi kampanyaları da yakından takip edebilirsiniz. Ekranınıza göre ayarlanan broşürler okuyabilmeniz için yeniden boyutlandırılmış ve daha kullanılabilir hale getirilmiş. İstediğinizde özellikle takip etmek istediğiniz marketi veya ürün kataloğunu favoriye alabilir ve anlık takip edebilirsiniz. Broşür sayfasına girdiğinizde sağ üstte bulunan sosyal paylaşım aracı ile Whatsapp, facebook veya diğer kullandığınız bütün sosyal medyalardan arkadaşlarınıza broşürü gönderebilirsiniz. Yorumlarda uygulamanın Sürekli şekilde güncel olduğunu ve tavsiye edildiğiniz görüyoruz. Geliştirici tarafından sürekli şekilde güncellenen ve yeni özellikler eklenen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Aktüel Ürünler Kataloğu indir